Závěsný systém do kuchyně - PR články zdarma

PR články zdarma, pro SEO optimalizaci Vašeho Webu.
Nam non dapibus velit.
°
Přejít na obsah

Závěsný systém do kuchyně

Přehled PR článků > RP články obchody

Závěsný systém do kuchyně


Při plánování kuchyně se často setkáváme s nedostatkem úložného prostoru pro veškeré kuchyňské potřeby a doplňky. Tento problém se dá do jisté míry vyřešit drátěným závěsným systémem pod kuchyňskou linku, díky kterému budeme mít všechny kuchyňské potřeby přehledně uloženy a zavěšeny.
Plánek sestavení závěsného programu pod kuchyňskou linku:
Závěsný systém do kuchyně
V případě potřeby zkrátit madlo, použijte běžnou pilku na železo. Vzniklí řez zakryjete úchytkou madla, taktéž zakryjete i spojky madla.

Závěsný systém pod kuchyňskou linku


Kovový závěsný systém pod kuchyňskou linku je vyroben z kvalitní oceli s povrchovou úpravou chrom lesklý, nebo matný, ale je také možnost objednání v povrchové úpravě titan zlatý. Hlavní částí závěsného systému pod kuchyňskou linku je madlo o průměru 16 mm, které se vyrábí v několika délkách. Pomocí plastových spojek je také možné spojit několik madel dohromady. Výhodou je, že můžeme vytvořit závěs po celé stěně pod kuchyňskými horními skříňkami a esteticky ho napojit i na boční stěnu kuchyňské linky. Na boční napojení použijeme zase spojky madla a oblouk madla se záhybem 90°. Madla závěsného systému ke stěně přimontujeme za pomoci úchytek. Úchytky madla se vyrábí ve dvou variantách, obyčejná a prodloužená. Prodloužené úchytky montujeme na madla, která budou sloužit na zavěšení háčků na utěrky a drobné kuchyňské doplňky. Obyčejné úchytky ( krátké ) jsou určeny na zavěšení kuchyňských a kořenkových poliček, držáků krájecí desky a dalších držáků na vařečky, příbory a podobně. Sestavení závěsného programu ukončíme zaslepením konců madel. Pro zaslepení použijeme zátku madla obyčejnou, nebo ozdobnou ,,velkou".

Závěsný sýstém - poličky a držáky


Po sestavení závěsného systému můžeme zavěsit zakoupené doplňky na madla. V našem obchodě najdete kořenkové a kuchyňské poličky, držáky na rule papíru, držáky na drobné kuchyňské pomůcky, háčky na utěrky a jiné drobné předměty.

Kuchynský závěsný systém

Návrat na obsah