Přírodní léčba - 6 způsobů, jak zůstat zdraví - PR články zdarma

PR články zdarma, pro SEO optimalizaci Vašeho Webu.
Nam non dapibus velit.
°
Přejít na obsah

Přírodní léčba - 6 způsobů, jak zůstat zdraví

Přehled PR článků > RP články zdraví

Přírodní léčba - 6 způsobů, jak zůstat zdraví

Každý si někdy položí otázku, co dělat proto, abychom se co  nejdéle těšili dobrému zdraví. Není to jednoduchá otázka už jen proto,  že na náš organismus působí denně spousta aspektů, které při souhře  okolností mohou způsobit oslabení energetického pole  a tím i nemoc. Nic  méně se dlouholetými studiemi dá usoudit, co přispívá k disharmonii a  co naopak pomáhá k lepší kondici a tím i dobrému zdraví.  My si přiblížíme některé z nejdůležitějších bodů, na které by měl každý  myslet, pokud si chce udržet dobré zdraví.  

1) Hoďte starosti za hlavu! Co to znamená? Neříkám, že vám ode dneška  musí být všechno jedno. Ale chce to pohlížet na věci s nadhledem a  nezabývat se příliš skutečnostmi, které stejně nezměníte. Ne nadarmo se  říká, že negativní emoce přitahují nemoce.

2) Umějte odpočívat! Je sice hezké, že pracujete na plný výkon a říkáte  si, že zvládáte práci nejméně za tři. Ale ani vy a ani nikdo jiný nemá  nekonečné rezervy. Ať se budete snažit jakkoliv, jednou vás to stejně  dožene a vy ty rezervy vyčerpáte. Takže relaxujte, dělejte co vás baví a  věřte, že každý je nahraditelný.  

3) Mějte se rádi! Řeknete si možná, co má sebeláska společného se  zdravím? Odpověď je docela dost. Protože jen člověk se zdravým  sebevědomím nepropadá depresím z nedostatečnosti a když máte rádi sebe,  má vás rádo i okolí. Lásku a spokojenost totiž vyzařujeme a tím si i do  života přivoláváme stejně naladěné lidi. A co si budeme povídat....bez  lásky to prostě nefunguje.  

4) Jezte kvalitní stravu! Ano, i strava má svůj velký podíl. Je pravdou,  že dnes přibývá nekvalitních potravin. Ovoce a zeleninu s dostatečným  obsahem vitamínů, aby člověk pomalu hledal. Ale i tomu se dá pomoci.  Pokud možno vynechejte bílou mouku, cukry, jezte pravidelně,  nepřejídejte se, přidejte i vitamínové doplňky v přírodní formě.  Nebraňte se ani prevenci a pravidelně detoxikujte organismus.  

5) Hýbejte se! Jasně, že nemusíte běhat maraton. Ale sedět jenom v práci  nebo dělat jen jednostranou činnost zkrátka nestačí. I taková procházka  na čerstvým vzduchu je balzámem nejen fyzickým, ale i psychickým.  

6) Nevzdávejte to! Samozřejmě, že se někdy stane, že vlivem okolností se  sníží imunita nebo se dostanete do stresové situace, kdy zkrátka  onemocníte. Snažte se v tu chvíli zamyslet, co danou nemoc způsobilo, ať  už je to z psychosomatického hlediska nebo špatným způsobem života a  snažte se to změnit. Snažte se změnit vy sami. Nespoléhejte se jen na  lékaře, ale sami studujte co existuje na vaši nemoc z přírodní medicíny.  Bohužel naše lékařství v mnoha případech (neříkám ve všech), řeší  chemickými léky především příznaky onemocnění a ne příčinu. Proto  doplňte a nebo nahraďte chemickou léčbu přírodními doplňky. Záměrně jsem  napsala doplňte, protože jak je známo, bylinky i když jsou velice  účinné potřebují svůj čas a trpělivost. Bohužel v našem uchvátaném  světě, kdy jde člověk k doktoru se svým zdravotním problémem doslova za 5  min. dvanáct je to někdy boj s časem a proto je nutné kombinovat   přírodní i klasickou léčbu.

Přírodní léčba - 6 způsobů, jak zůstat zdraví

Návrat na obsah