Nový vyhľadávač čerpacích staníc Shell od FLEETCOR - PR články zdarma

PR články zdarma, pro SEO optimalizaci Vašeho Webu.
Nam non dapibus velit.
°
Přejít na obsah

Nový vyhľadávač čerpacích staníc Shell od FLEETCOR

Přehled PR článků > Auto-moto články

Nový vyhľadávač čerpacích staníc Shell od FLEETCOR

FLEETCOR, oficiálny partner Shell, vyvinul nové riešenie s názvom "Vyhľadávač čerpacích staníc Shell". Táto služba bola spustená nedávno a zahŕňa čerpacie stanice po celej Európe.
Od tohto inovatívneho produktu sa očakáva, že zmení pravidlá hry pre šoférov komerčných vozových parkov, keďže im umožní nájsť najbližšiu ako aj ostatné európske čerpacie stanice Shell a partnerov Shell, ktorí akceptujú palivové karty Shell a tak využívať aj výhody ostatných služieb, ktoré sú na uvedenej čerpacej stanici k dispozícii.
Toto riešenie ponúka detailné informácie o čerpacích staniciach Shell a jej partnerských čerpacích staniciach vrátane adresy a kontaktných údajov, otváracích hodín, ponúkaných služieb, zoznam akceptovaných palivových kariet, typy dostupných pohonných hmôt a špecializované služby pre nákladné vozidlá. Ukazuje aj zoznam v ybavenia, ako sú toalety, supermarkety a reštaurácie. Iná príjemná a pohodlná funkcia je možnosť jednoducho lokalizovať najbližšiu stanicu, kde sú k dispozícii aj doplnky do automobilov.
Návrat na obsah