Balaton sound 2016 - PR články zdarma

PR články zdarma, pro SEO optimalizaci Vašeho Webu.
Nam non dapibus velit.
°
Přejít na obsah

Balaton sound 2016

Přehled PR článků > RP články zábava
Balaton sound 2016

Balaton sound 2016

Festival plný světových DJ jako jsou Martin Garrix, Robin Schulz, Timmy Trumpet a například Martin Solveig. Tisíce lidí, přes 15 pódií, stánky s jídlem pitím, suvenýry a další. O tom všem je obrovský festival, který se každoročně koná v Maďarsku ve městě Zamardi u Balatonu.

Na tento festival se nám podařilo čirou náhodou dostat v roce 2016. Zkusili jsme se přihlásit do soutěže na očko.tv. A ono to vyšlo. Měsíc před festivalem přišel email, že se nám podařilo vyhrát jeden lístek na všechny dny festivalu v hodnotě přes 5000kč. Nešlo než toho nevyužít. Kolikrát se tam člověk může takto podívat. Koupili jsme tedy ještě jednu vstupenku a mohli jsme se těšit na světové DJ. Ubytování přímo v místě jsme už nesehnali, ale nevadilo nám to. Ubytovali jsme se v nedalekém kempu, který byl od festivalu asi 10 minut cesty pěšky.
Přes všechny dny bylo krásné počasí a tak mnoho lidí leželo u vody a odpočívalo, nabírali síly na večer. K večeru se hodně zaplňovalo okolí hlavního pódia, kde večer hráli ti nejznámější DJové. Nás nejvíce rozhýbal Martin Garrix. Opravdu neskutečný zážitek a doporučuji se určitě jednou podívat na tento festival. Stačí si jen podle programu vybrat, který den hraje, který DJ a zakoupit vstupenku například jen na jeden den.

Balaton sound 2016

Návrat na obsah